| Luissa123 a întrebat:

Ce calitate apreciati cel mai mult la un baiat?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Simțul umorului, inteligența, bunătatea, loialitatea, sinceritatea, sex appeal-ul, curajul, puterea, răbdarea, corectitudinea, stoicismul, spontaneitatea, încrederea în sine, înțelepciunea, stabilitatea, demnitatea, misteriozitatea...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sinceritatea, inteligența, curățenia, veselia, seriozitatea, etc.
Pa, pa.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Doar cu o singura floare nu se face primavara, Insa cu mai multe DA, Compasional, Iubaret, Loial, Sufletist, Realist, Rabdator, Intelept, Obiectiv, Generos, Curajos, Onest, Tolerant, Perseverent, Perspicace, Sincer, Inteligent, Intelept, Cu Caracter, Harnic, Indemnatic, Prevazator, Curat, Punctual, Meticulos, Staruitor, Tenace, Rezistent, Curios, Senin, Afectiv, Ambitios, Corect, Respectos, Intelegator, Bland, Milostiv, Extraordinar, Minunat, Incredibil, Fermecator, Splendid, Magnific, Stralucitor, Remarcabil, Placut, Amuzant, Haios,

| Luissa123 explică:

Mai multe.insa daca as fi sa aleg una ar fi poate simtul umorului...

| blueangel99 a răspuns:

Inteligenţa. Dacă nu, măcar să fie cuminte, înţelegător...
Tu?

| ellalove a răspuns:

Sinceritate si simtul umoruluihappy tu?

| Lariisucaaa a răspuns:

Pai eu cel mai mult de la un baiat apreciez sinceritata, sa fie un copil cuminte(nici prea zvapaiatlaughing, sa stie sa se comporte frumos cu o fata...si sa fi dragut...tu? fundita?:*:*

| Lariisucaaa a răspuns:

Pai sa fie sincer, sa fie cuminte(nici prea zvapaiatlaughing, sa stie cum sa se comporte cu o fata ...si zic eu sa fi si draguthappytu?:*:*funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Vreau să fie înalt(nu neapărat deștept că nu îi folosește),cu ochi căprui,coafreză ciudată, păr negru, amuzant.

| logatcamembru a răspuns:

Sinceritea.love struck