| papushik_2619 a întrebat:

Ce considerati a fi romantic?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi se pare romantica lipsa romantismului.Cu cat e mai epic cu atat mai repede o sterglaughing

| IooMar a răspuns:

Sa spui "te iubesc"de multe ori dar doar unei singure persoane, sa il/o saruti dupa fiecare plecare sau vedere, chesti deaste si sa nu te faca sa suferiwinking

| denismaria92 a răspuns:

Sa te saruti cu persoana iubita intr-o ploaie calduta de vara :X:X
ce frumos day dreaming

| Pisicuța a răspuns:

Primul sarut intr-o ploaie de picaturi de apa si soare apoi aparand curcubeul asta ar fi tare frumos

| Диана a răspuns:

O cină cu picioare de broască prăjite, şi melodia asta pe fundal:
http://www.youtube.com/watch?v=teEaVfQfvdo&feature=related

| Instinkt a răspuns:

Sexul oraslaughing daca-ti este facut(pentru mine e dovada iubirii adevarate ca una sa-ti faca o felatielaughing_

| g3orgiana16 a răspuns:

O declaratie de dragostelove struck sau un sarut:d

| larisuk_8791 a răspuns:

-o poezie,-o cina romantica,-o vacanta la paris,-sa stai cu persoana iubita, noapte sub clar de lunahappy

| andra_2561 a răspuns:

Un baiat cu care nu esti si la prima ninsoare sa te sarute adica mai concret la primul fulg de nea cazut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un manunchi de leustean adus iubitei si textul; Te iubesc nespus de mult.imi faci o supa?

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Marturisirea sentimentelor, sincera(mai ales cand persoana nu obisnuieste sa se destainuie) big grin

| dianafofiu a răspuns:

Flori, betale, bomboane si mai alea.compania perfectalaughing

funda plzz:*:*:*

| cotzo a răspuns:

Lumanari petale de trandafir muzica lenta in surdina poate chiar betisoare parfumate si spuma la baie...

| Diana16 a răspuns:

Lucrurile de pe vremea bunicii laughing

cina la lumina lumanarii si buchetele de trandafiri :X