| Sweet_2578 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa faca o fata care ii place mulde de un baiat iar baiatu e cu alta iar fata stie sigur ca o place pentru ca vede felul can o priveste cum vb cu ea si nu o lasa sa planga...cum sa faca sa se aproprie de el?

Răspuns Câştigător
| Rafael_3371 a răspuns:

Eu zic ca acea fata sa vorbeasca mai mult cu el la telefon fata in fata pe mess. Sa ii mai dea mici atenti impratisari si pupicuri pe obraz si cu timpul o sa se desparta de actuala si se va pune cu ea. Daca zici ca ii place de acea fata poate forta despartirea.

3 răspunsuri:
| MiiMii a răspuns:

Fiind cat mai naturala si prin comunicare. cu comunicarea rezolvi TOT. incearca happy va merge :*

| Mentaaaaa a răspuns:

...Cu alte cuvinte ce trebuie sa faci TU in situatia asta laughing Chiar daca pare greu. Marturiseste.i sentimentele si termini cu toate grijile

| blacklove09 a răspuns:

Poate ar trebui sa-i spui,chiar daca, eu nu pot face asta, ii indrum pe altiirolling on the floor