| YouGrowMeUp a întrebat:

credeti ca daca o fata intreaba un baiat daca o place e ok? adica cum ar trebui sa o faca?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wisewolf a răspuns:

Da, este foarte ok. Mai intai incearca sa te joci putin cu mintea lui fa-l sa se indragosteasca. daca de tine e vorba invita-l la un film care sa ii placa lui si in intuneric ai putea incet sa-l iei de mana. daca nu accepta invitatia ta la film sau o plimbare prin parc roaga o prietena sa-l intrebe ce parere are despre tine