| LoveIsMyDrug a întrebat:

Ce credeti...este bine sa joci "hard to get" cu un baiat? Vreau raspuns si de la fete si de la baieti big grin. Daca se poate sa argumentati.

8 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Dupa opinia mea e stupid. Daca o fata face asa ceva cu mine eu o las in plata Domnului. Cand iti zic ca tin la tine si ca vreau o relatie, daca tu ma dobori la pamant si ma calci in picioare, eu trec mai departe, ca doar nu stau toata viata dupa tine happy. Asta e doar opinia mea totusi, sunt oameni corora chiar le plac tampeniile de genul. In concluzie, poti sa o faci putin, dar daca exagerezi ai sanse bune sa pierzi o persoana care chiar tine la tine...

| Pedala a răspuns:

Cred ca te depaseste treaba asta...

| Pedala a răspuns:

Pai treaba cu hard to get mi se pare o chestie destul de tare la o fata care face asta natural, sigura pe ea cu o atitudine potrivita... e novoie de una mai versata, ca sa poata sa "joace" asa ceva si bineinteles de baiatul potrivit.

Dupa cum spuneam, te depaseste chestia asta... mai bine nu. Rristi sa arati a pitipoanca cu o parere prea buna despre ea. Atragator!? Deloc!

| LoveIsMyDrug explică:

Auzi...mai "pedala" laughing...ce te face sa crezi asta?
si apropo...acela nu ii raspunsul la intrebarea mea.sau probabil nu intelegi bine intrebareawinking.

| LoveIsMyDrug explică:

"pissi" ...hard to get=greu de obtinut.adica "te lasi greu" cand vrea un baiat sa te "cucereasca".
"plague" multumesc pentru raspunsul tau.

| LoveIsMyDrug explică:

Ok...sti ce ma deranjeaza? Ma cam judeci fara sa ma cunosti.In sensu' ca nu ai de unde sa stii daca pot face acest lucru natural sau nu big grin.Anyway...bun raspuns pana la partea cu "depasitu' "

| Pissi_1147 a răspuns:

Cum se joaca acest joc big grin?batting eyelashes

| Pissi_1147 a răspuns:

Cum se joaca acest jooooocc :O3. Va vad pe toti ca tot spuneti de persoana iubiitlaughing Ma faceti curioasa:O3 cine imi poate explcia si mie cum se joaca. sad?