| Darius999 a întrebat:

Ce credeti? se va casatori Selena Gomez cu Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Sper că nu! E prea superioară pentru el!♥

6 răspunsuri:
| Bibu?ca a răspuns:

Buna seara!
Care e treaba noastra? Sa faca ce or vrea. Nu's fana lor, dar daca au o relatie stabila s-ar putea, dar nu prea cred ca Selena Gomez sa se casatoreasca sau JB sa nu mai fie burlac laughing?
O seara placuta!

| angel74dm a răspuns:

În primul rând nu mai sunt împreună, iar în al doilea rând ea are 19 ani iar el doar 17, până la căsătorie mai este cale lungă...

| meedanyy a răspuns:

Orice e posibil, dar eu cred ca dalove struck.

| trolololo a răspuns:

Eu zic ca nu. Căsătoria intre persoane de același sex e interzisa in SUA, poate dacă se duc în Olanda.

| JnY a răspuns:

E o intrebare capcana?laughing

| Diana915 a răspuns:

Se intr-adevar se iubesc...atunci cred ca da