| raicard a întrebat:

Ce doresc cu adevarat copiii de la tatii lor?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Copiii cauta prieteni indrumatori in parintele de acelasi sex si multa afectiune de la cel de sex opus.
Tatal si mama trebuie sa fie exemple de urmat, in caz contrar copii se vor instraina si se vor lua dupa ce vad /aud de la altii.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Eu vreau doar timp...
Să-i dea D-zeu sănătate tatălui meu, să îşi vadă nepoții crescând, când or să apară ei.
Pe mama am pierdut-o, a luat-o D-zeu prea devreme de lângă noi, măcar lui să-i lase timp...
Dar sistemul medical din România lasă mult de dorit.

| inflicted a răspuns:

Atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani

| christine99 a răspuns:

Mai multa implicare.

| DanielIlie a răspuns:

Libertate deplină. Ideal este să i arăți copacul, nu să i culegi din el. Baftă.