| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca mamele isi iubesc mai mult baietii, iar tatii fetele?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu mereu, chestia asta e relativa, se stie ca copii mai frumosi sunt mai iubiti decat restul, tot ei sunt mai răsfățați si nu sunt batuti asa des sau deloc, cei frumos tuturor place

| CleanHeart a răspuns:

Nu,parintii isi iubesc copii la fel happy numai o problema sa ai ca sa iti permiti sa faci diferente.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Doar ca fetele tind sa fie mai apropiate de tati, iar baietii de mame.

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu e o regula.

| Danişor a răspuns:

Nu.

| leapșa a răspuns:

Consider ca asta e o simpla generalizare din popor.
De altfel multi tati vor baieti, cum si multe mame vor fete.

| b4stefa a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa
Suntem 3copii in familie, am verificat asta de cand s-a nascut fratele meu.
Sora mai mare e preferata lu'tata (pentru ca e cea mai mare)
Si fratele meu e preferatul mamei (pentru e cel mai mic)

| MariaCrinaPopescu1233 a răspuns:

Pai nu chiar, mama o iubeste putin mai mult pe sora mea mai mică, iar tata mai mult pe mine.Nu e așa. Părinții își iubesc copii egal, doar că uneori simt nevoia de ai da celuilalt mai multă atenție.

| stefancc44 a răspuns:

WTF? daca au un handicap, DA!

| CatalinWclass a răspuns:

Da

| alexia80 a răspuns:

Nu