| summer19 a întrebat:

Ce este pentru voi tineretea?

6 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Perioada in care ai cele mai mari oportunitati de viitor, in care poti face orice doresti, orice iti trece prin cap, poti sa iubesti la intensitate maxima. Cand esti tanar viata este cu totul altfel, cu timpul incepi sa vezi lucrurile diferit.

| Akid a răspuns:

Libertate, oportunitati foarte multe, distractie. si lista poate continua. astea sunt principalele.

| EgoFiet a răspuns:

Tineretea? este o stare de spirit. Parerea mea distreaza`te la maxim inainte sa fie prea tarziu.

| teo6dia4c99 a răspuns:

Perioada vietii in care te distrezi la maxim si in care iti poti planifica viitorul.

| PrincessSophie a răspuns:

Probabil cea mai frumoasa perioada a vietii, de care trebuie sa profiti la maxim, cu grija, bineinteles happy

| AhileSemiZeu a răspuns:

Cel mai frumos moment al vietii in care putem realiza multe lucruri.