| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac cu oamenii pe care-i stiu apropiati, dar simt ca-mi insufla tristete, frica, toxicitate?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai probleme de adaptabilitate?
Interacționează pozitiv.
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Ia in calcul si probabilitatea ca insasi simtamintele tale sa fie "alterate" in care caz, exista o singura solutie: le arunci la gunoi! Odata curatat de" toxine", cei din jur vor reactiona la feedback-ul pozitiv.

| Liviu a răspuns:

Asta imi inspira mie tata, nu il mai suport, insa rezist, am rezistat 21 de ani, voi rezista si de acum incolo, insa toate au repercursiuniwinking toate au un pret.un pret scump pe care tata il va plati o datahappy

| mona a răspuns:

Schimbi anturajul