| Dărăștean_Melinda_1998 a întrebat:

Ce faci cand placi un baiat si el nu te cunoaste?

5 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Induri

| Ritsuko a răspuns:

Poti sa te duci sa te prezinti, sa vorbesti cu el.Cum poate sa-ti placa un baiat care nu stie ca existi?

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Poate incepi cu a face cunostinta cu el.

| Anonim1045 a răspuns:

Te duci cu zambetul ala tamp de indragostita si ii spui: "Buna! Ma numesc X, ai o camasa super faina!". Ah, oamenii sunt atat de draguti cand sunt indragostiti!
Faza cu camesa...glumeam,poti sa te duci si faci cunostinta cu el in orice mod posibil, ideea e sa fi tu insuti si sa fi draguta.
Altfel, daca nu vrei sa faci cunostinta sau nu vrei sa iti faci curaj, ia-ti gandul de la el ca mai mult suferi.

| deliqventa13 a răspuns:

Pai,in primul rand, nu prea ai cum sa il placi, pentru ca nu stii ce caracter are. Poate dupa ce faceti cunostinta si deveniti prieteni, atunci vei putea spune ca il placi. Uneori nu conteaza doar aspectul fizic, intelegi? big grin