| kaileemckenzie a întrebat:

Cum faci ca sa te remarce un baiat care nu te cunoaste? whistling

Funda kiss

15 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Te duci la el si il saruti pe obrazlaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

=)) =)) =))
Asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sa nu uiti! =))

| adriang95 a răspuns:

Uneori o privire adanca si un zambet SINCER sunt de ajuns. Mai apoi un "Buna, ce faci?" intr-un moment in care el este ocupat cu ceva nu prea stresant... un "ce asculti.[.] imi place" cand asculta muzica, si astfel intri sub pielea lui

| Mell1321 a răspuns:

Te bagi in seama pur si simplu happy unii baieti le place o fata sigura pe sine si care nu e timida

| Aflorin a răspuns:

Pe mine m-ar impresiona o fata cu parul lung,tenul deschis, fardata, data cu ruj, impracata cu blugi sau o fustita pana la genunchi, o camasa alba

| GabiRCG a răspuns (pentru Aflorin):

Ce treaba are asta cu intrebarea ei? laughing

| GaLaxXy a răspuns:

Depinde de gusturile băiatului :-P.
Fii tu însuţi, iar dacă îl atragi, nu ţi-o lua în cap, fii indiferentă şi puţin inaccesibilă căci pentru băieţi asta este o provocare, cei mai buni rămân la persoana iubită iar fricoşii o schimbă în secunda 2.

| GabiRCG a răspuns:

Da intentionat din greseala peste el... nu stiu ce o sa iti zica dar sigur o sa te vada big grin

| milosvali07 a răspuns:

Pai eu sunt baiat mie dragut mi s-ar parea sa se bage in seama cu baiaul dar nu enervant si nu stiu vb cu el etc.

| Niigar a răspuns:

Îl lingi.

| lexcc a răspuns:

Fii mai exacta de atat, l-ai vazut pe strada, la scoala?

| kaileemckenzie explică (pentru lexcc):

Pai l-am vazut la scoala cam de 2 luni...ca ii in clasa cu soramea...asa ii bine? :-D

| GabiRCG a răspuns (pentru kaileemckenzie):

Pai dc nu iti rogi sora sa iti faca cunostinta cu el?

| kaileemckenzie explică (pentru GabiRCG):

Ehh...sa zicem ca nu prea'si vorbesc...si chiar nu vorbesc deloc sad

| GabiRCG a răspuns (pentru kaileemckenzie):

Pai atunci daca esti in aceas scoala cu sora ta cand te duci pe la ea in clasa da din greseala intentionat peste el...