| ፚᏬፚᏬ a întrebat:

Ce grad de rudenie este intre vărul verișorului meu (pe el il cheamă Dan)? Tin sa Menționez ca mama este sora cu tatal verisorului meu care este in familia lui Dan prin căsătoria lui cu sora mamei lui Dan! Ma poate ajuta cineva? Va rog mult! Veri de gradul 2 nu suntem... Vreau Răspunsuri concrete. Am mare nevoie de ajutor! Multumesc

2 răspunsuri:
| cameleonu05 a răspuns:

Uita-te la o roata de bicicleta si numara spitele, e cand ajungi la ultima sa stii ca cam atat de ruda esti tu cu Dan. Succesuri!

| cameleonu05 a răspuns:

Shhh...cred ca esti un pic daltonista laughing sacoul e alb cu negru in carouri, cat despre cioc si mustata ce sa zic sunt fac johnny depp. Te pupa Alex, ca daca ma chema Dan nu spuneam la nimeni.