| Pudi2Pantofi a întrebat:

Ce ii spun sorei mele de 3 ani cand vrea sa se uite la michey mouse? fara cuvinte rele, ce ii spun ca imi deie pace? sa nu mai stea langa mine!happy

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Michey mouse e in dulap. Vrea sa se joace De-a vate-ascunselea. Fugi si gaseste-l!

7 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Hmm, ea este mica, du-o la birou. sau alt undeva. si spune-i sa deseneze : )

| ZEU93 a răspuns:

Poti sa stergi si programu daca vrei sa fii rea, dar incaerca totusi sa-i distragi atentia cu ceva pozitiv tongue

| Patry a răspuns:

Spune-i ca o sa vopsiti oule impreuna de Paste si daca te lasa si pe tine la televizor o sa ii luati un catel sau pune-o sa deseneze sa planteze flori (cu tine logic) sa se joace cu jucariile happy puppy dog eyes

| mgxxtreme13 a răspuns:

:-o las-o sa se uite draga de eahappy pai ii spui ca ai ceva treaba( daca ai nu TPU, mess, si fbstraight face ) si ii promiti ceva gen : acadea, ursulet, whateverwinking

| anadragutza a răspuns:

Mai bine iai cumpara o jucarie ca vine pastele aika sa zici ca a venit iepurasul sau sa ii zici ca a furat iepurasul cablul sa se uite si el chesti de copii simplu inventeaza ori o bag la somn! funda?

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra18 a răspuns:

Incearca sa ii distragi atentia cu altceva dar in asa fel in cat sa nu ii sp ca nu o lasi la TV. spune-i ca ti-ai adus aminte ca ai gasit o jucarie de ai ei mai veche si da-i sa se joace sau pune-i desene la calculator