| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca cineva mort din familie iti spune ca ii este dor de tine si ar vrea sa vii pe la el in vizita?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Ooops...eu stiu de faza ca atunci cand te striga un mort nu e bine nici sa te intorci sa te uiti la el, caci te poate lua cu el!tongue... Cel putin asa a zis bunica cand i-am zis mai demult ca m-a strigat bunicul!big grin...desi,eu eram treaza si mi s-a parut ca e afara.la usa!

63 răspunsuri:
| Ionika_Ioana_1988 a răspuns:

Am visat ca un prieten decedat ma tinea in brate si vorbea cu mine, ce inseamna asta?