| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca nu iti mai gasesti copilul

8 răspunsuri:
| Chuck a răspuns:

Inseamna ca o sa devina un bagabont si o sa se apuce de droguri, doamne fereste.

| 334499 a răspuns:

Ca esti prea grijulie happy

| Just kidding a răspuns:

Ca nu o sa-l piezi niciodata happy

| GeorjackX a răspuns:

Sa iti spun parerea mea deaore vise. Visele vin de la creier-ul nostru, adica sunt generate de creier si nu vin din alte parti. Indiferent ce visezi, nu poti interpreta visul ca fiind o revelatie sau altceva. Sincer sa fiu, sunt dejamagit de acest secol in care m-am nascut, deoarece conform stiintei eu ma asteptam sa se fi elucidat aceste mistere si sa gandim mai stiintific.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sora mea a visat si ea acelasi lucru(si nu numai o data de mai multe ori). Sincer eu nu cred in vise, insa cand un anumit vis se tot repeta, cateodata chiar ma pune pe ganduri lucrul asta.Insa nu trebuie neaparat sa te gandesti la ceva rau.Cum au spus si cei ce mai sus probabil esti mult prea ingrijorata si ti-e teama sa nu i se intample vreo ceva.Lasa gandurile"negre"viata merge inainte cu sau fara asemenea vise.happy Oricum nepotelul meu e ok, iar sora mea a trecut de perioada aceasta nefasta in legatura cu acele vise(era chiar tulburata in acel timp dar si-a revenit apoi).

| Whatafy a răspuns:

Vezi site-ul http://dreamgeek.ro/ si cauta dupa cuvinte cheie precum pierdut, copil si citeste explicatiile detaliate de la simboluri, recent au inceput sa publice tot mai multe vise personalizate cu diferite situatii, cu siguranta va fi si situatia ta explicata mai detaliat.

| paolla_3181 a răspuns:

Exact ca trilulilu89. Ca esti prea grijuliewinking

| paolla_3181 a răspuns:

Inseamna ca esti prea grijuliewinking