| Crinaadrian a întrebat:

Ce înseamnă cand visezi ca vine o persoana morta,femeie in vârsta si vine si iti ia copilul, strigi după ea si nu ti Răspunde.rog răspuns urgent

5 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

De obicei visele îți transmit viitorul, dar în cazul asta te avertizează că ar trebui sa ai mare grijă, sau daca ai copil sa i oferi condiții mai bune. E ca si cum te avertizează sa ai mare grija. Dacă nu ai copii, te avertizează sa ai mare grijă și atenție pentru că o singura neatenție te va costa.
Sunt o mie de specificații, și trebuie să mă gândesc dar acum nu am timp. Unele vise nu trebuie sa le bagi in seama nu toate sunt adevărate dar ai grija.

| petitconseil a răspuns:

Inseamna sa mai dai de pomana pentru sufletul celor adormiti.Cumpara si tu ceva de mancare care i-a placut la raposata aia care ai visat-o, si da la cineva strain cu lumanare si chibrit.Si n-o sa mai visezi, iti spun eu, pentru ca asa se face cand visezi ceva de genul asta.

| Cannibal a răspuns:

E doar un vis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cannibal):

Man vrei sa iti zic o povest care s-a intamplat pe pielea mea cu varul meu mort? e adevarata,. poate ai sa crezi in astea

| dragutza43 a răspuns:

Se numeste cosmar...Te-ai uitat la ceva de groaza si cred ca de aia ai visat asta... happy