| ExtraSakadat a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi, ca gasesti testoase sub canapea? (multe testoase...) Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Juliebelle a răspuns:

Prudenta, perseverenta, stabilitate, încapatânare, evolutie lenta, nevoie exagerata de protectie; lipsa de griji.

fundabatting eyelashes?
:X

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Că o să plouă cu testoase. Te sfătuiesc să îti pui termopane să nu îti ajungă în casă.
P. S.: Verfică-ti canapeaua, acolo s-ar putea să fie sediul testoaselor ce plănuiesc cucerirea lumii.

| fanporsche a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la asa ceva sau ca mintea ta a facut cumva o asociatie. legatura intre ceva si si altceva.

| nicoleta_1725 a răspuns:

Broasca - Daca este broasca testoasa, e semn bun, de onoare si cinstire, cineva iti poarta de grija; daca auzi broaste oracaind, e semn de desfriu; daca le vezi in apa, e semn ca vei primi o vizita neasteptata; daca sar, e bine, cai vei primi o mostenire de la o ruda indepartata; daca sunt multe e semn rau, de intristare si nefericire; daca visezi ca maninci broaste, e semn bun, vei primi o veste placuta