| degirl a întrebat:

Ce inseamna daca visez un mort, pe care nu-l stiam prea bine, si eu impreuna cu 2 fete fugeam de el
dar el parca era reinviat. avea culoarea pielii violeta. sad
dau funda...

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Poate vrea sa te avertizeze de ceva sau este un mod de a comunica cu tine. Fa pomana cu orice vrei tu si o sa fie ok. Funda?

8 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Mai da si tu de pomana numai vorbi de ala rau mereu.era inviat zici? o fii inviat in noaptea de inviere. data viitoare adica diseara cand vei mai visa cere-i facebookullaughing

| Addina a răspuns:

Inseamna ca te uiti la prea multe filme.

| yonutz1 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Nu trebuie sa crezi in prostii de astea tongue

| taaavy a răspuns:

Inseamna ca visezi mortirolling on the floor

| Gabryel998 a răspuns:

Nimica ma, e doar un vis nu crede in porcari din astea

| disney24 a răspuns:

Scrii pe google semnificatia viselor si akolu iti va da sigur:d

| GabrielDunga a răspuns:

rolling on the floor cata imaginatie

| Donovan a răspuns:

Intra pe http://www.visele.ro/ si cauta acolo fiecare simbol!