| georgegeorge90 a întrebat:

Ce inseamna cand visez o femeie cu unghii lungi care vrea sa ma zgarie? Fugeam de ea, m-am ascuns si dupa aceea ma gasit si m-a zgariat din cap pana in picioare si ma ustura pielea

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Vise si unghii, degete ->> http://vise.ro/cautare/unghii?ordering=&searchphrase=all

Unghie :

- Este un semn rau, probleme de sanatate, lucrurile vor merge prost, toate astea daca visezi ca ai probleme cu unghiile.

Unghia sau unghiile in vis poat avea si o alta semnificatie, in functie de alte celelalte elemente din vis. Daca in vis iti tai unghiile foarte probabil ca vei rezolva anumite probleme, vei scapa de griji.

Daca in vis ai unghiile murdare dar te speli si acestea devin curate, inseamna ca vei trece peste probleme, totul va fi bine.

Daca visezi unghii murdare, sau in vis iti cade unghia, foarte probabil sa ai probleme in perioada urmatoare, necazuri cu banii, probleme de sanatate.

| Yamaha123 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Inseamna ca s-a uitat la un film TURBO HORROR

| Yamaha123 a răspuns:

I am the most complete fighter in the world
asta inseamna!