| feliciap a întrebat:

Ce inseamna daca il visez pe bunicul meu mort, ca moare?

Răspuns Câştigător
| Lowraaa a răspuns:

Eu cred ca l-ai visat pentru ca iti este dor de el. Mi s-a mai intamplat si mie. Unii cred ca daca visezi pe cineva mort inseamna ca acea persoana se gandeste la tine, de unde este. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat mult.

| feliciap explică (pentru Lowraaa):

Da,multumesc mult.

12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Moartea si impozitele sunt singurele certitudini.

| Duucu a răspuns:

Double dead! FATALITY!

| WR104 a răspuns:

Nu.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Punctul de vedere biblic este că visele nu au vreo semnificaţie. Biblia afirmă de fapt ceea ce şi studiile susţin: visurile sunt produsul gândurilor noastre. (Eclesiastul 5:3 : Căci visele vin din mulţimea grijilor...).

| drhotzu a răspuns:

Poate doar ca il vrei tu mort!

| reihiuke a răspuns:

Ai fost langa el cand a murit?

| Ramona000 a răspuns:

Nimic poate iti este dor de el sau te gandesti in somn la el

| savvy12 a răspuns:

Te gandesti la el, sau iti este dor de el.

| ilasadrian a răspuns:

Is dead

| Sodobarus a răspuns:

Nu moare si eu l-am visat pe bunicu mort acum un an si acum este foarte sanatos