| teo_5119 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca cauti pe cineva mort? dar aceea persoana deja este moarta...Cand il cautam oamenii din jur imi ziceau ca deja este mort iar eu ziceam ca nu? ce inseamna?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Faptul ca tu cautai pe cineva care este decedat,poate insemna ca ai avea nevoie de sfatul lui,sau de sprijinul lui. In general,cand visezi ceva legat de moarte,inseamna o noua etapa in viata ta,schimbare,ajutor, ca ti-e greu si ai nevoie de sprijin, nou inceput.

| mgtow a răspuns:

E doar un vis.

| Vizitiul a răspuns:

Ce inseamna cand faci cacofonii, exact aia inseamna.

| WR104 a răspuns:

Nimic.

| anamaria91 a răspuns:

Poate iti e dor de aceea persoana sau ti-a fost draga si in subconstient nu ii accepti moartea. Mergi la mormant sa ii vorbesti. Sau zi o rugaciune pentru el/ea.

| dianaaa3 a răspuns:

Eu stiu ca se schimba vremea happy