| silentgabyy a întrebat:

Ce le place la fete sa vada la un baiat? ce statusuri si avatare?tongue...

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Pai daca tu crezi ca fata e de treaba eu zic ca nu se ia dupa status si avatare. Daca ai un status prea copilaresc sau prea fara noima pentru tine te va crede un baiat fitos.La avatar eventual poti sa pui o poza cu tine daca ai unele care iti plac si crezi ca ai iesit bine,sau pur si simplu pune o poza cu un jucator de footbal preferat, fetelor le plac baietii masculini, cu cu pisicute fundite sau alte chestii.winking succes l agatat

7 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Fetelor le plac banii, după asta se uită la un băiat, banii mașina casa, dacă nu ai așaceva esti un ratat în ochii lor de materialiste.

| VanillaBie a răspuns (pentru BRG):

Mda... ce minte ai si tu fetele vor ca fetele sai inteleaga si le place la nebunie sa vorbeasca despre ele... du-te la o fata si intreab-o chestii despre ea sau spune-i pur si simplu sati povesteasca de ea nici una nu refuza

| SmartphoneGirl a răspuns:

Pai...fetelor le place la un baiat in special sinceritatea, sensibilitatea, si ...aspectul! ai un mare avantaj daca esti blond. fetele adora blonzii. ex de status: am talent si mare stil, fata spate si profil. poti sa pui la avatar o poza cu tine draguta sau o pisica scumpica de pe net sau un catelus ce'ti place tie ca sa iti arati sensibilitatea si iubirea fata de animale. fetele adora asta. sper ca te'am ajutat.bye :*

| VanillaBie a răspuns (pentru SmartphoneGirl):

Daca pui poze cu caini si pisici o sa zica lumea ca esti gay... si nu toate adora blonzii mie nu-mi plac deloc dar oricum pentru mine mintea conteaza

| BubblesDoubleS a răspuns:

Depinde mult si caracterul fetei.
Adica sunt fete care in special le plac aspectul fizic, imbracamintea, tipul de masina, sa fie cu nu stiu cati ani mai mare etc, insa sunt si fete care le plac in mod deosebit sesibilitatea si sinceritatea unei persoane indiferent de cat de dureros ar fi adevarul.
Statusuri si avatare?
Din partea mea in nici un caz statusuri gen : "Ininte fetitele preferau papusile si baietii masinile, acum e invers" sau avatare cu tine in blugi so largi pana ti se vede si lenjerialaughing.
Totul tine de ce gen de tipa cauti.

| Semy_5699 a răspuns:

Fetele adora la un baiat cum ii sta parul...si desigur sa le spui lucruri dulci... pune-ti statusuri romantice

| tud4you a răspuns:

Depinde ce fata
Poate fi ceea ce a zis BRG ( Mare dreptate)
Altele se pot uita dupa fizic
Altele prefera sa fii la locul tau si sa stii sa raspunzi destept la incercarile pe care ti le ofera.
Depinde ce te intereseaza