| Akrapovich a întrebat:

Ce NU ii place unei fete sa vada la un baiat?

19 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca scuipa sau sa-l auda injurand.

| Sociopat a răspuns:

Excesul de par(fund, spate, burta)

| Jameson a răspuns:

Buna. Tot ce nu ti-ar place nici tie sa vezi la ea.

| gingergirl1 a răspuns:

Ca se uita dupa strambe laughing

| jamal000 a răspuns:

Ca are un comportamnet grotesc, o tinuta neglijenta, dintii si unghiile murdare!

Răspuns utilizator avertizat
| 1112 a răspuns:

Dintii galbeni, par des pe piept.
Si nu cred ca trebuie sa mai precizez ca nu ne plac oamenii nespalati.

Răspuns utilizator avertizat
| Z6 a răspuns:

Nu m-am putut abține să nu răspund la întrebarea asta laughing)
Păi, sunt atât de multe lucruri!
Unghii lăsate să crească. ( câteodată mă mir cum dracu le cresc atât de mari )
Păr pe piept, dinți galbeni ca gălbenușul.
Păr slinos.
Mustața tipică preoților.
Sunt extrem de multe laughing).
Cert e că indiferent că ești băiat, trebuie să te îngrijesti..nu să lași să curgă pe tine blana și transpirația de tractorist.

| ThisGirlHere a răspuns:

Începem cu fizicul:
1. mustăcioara de fecior, dar ATENŢIE! A NU SE CONFUNDA CU O BARBĂ ÎN TOATĂ FRUMUSEŢEA! Bărbile sunt adorabile hehe
2. Să-l vadă mestecând cu gura deschisă
3. Unghia de la degetul mic lăsată să crească ca să se scarpine cu ea.
4. Unghiile si dinţii neîngrijiţi
5. Părul nepieptănat şi unsuros şi multe altele
Iar în ceea ce priveşte psihicul/moralul, fetele nu suportă să fie luate drept fiinţe slabe, fără apărare, NU îi spune niciodată că s-a îngrăşat sau că nu-ţi place cum e îmbrăcată pentru că te va ţine minte toată viaţa şi îşi va pierde încrederea în propriul fizic happy
Altceva. nu te da mare în preajma fetelor, fi tu şi totul va veni de la sine.
Succes!

| Polaris a răspuns (pentru ThisGirlHere):

Lasă-mi mustăcioara de fecior în pace, brută! E tot ce am mai scump în universul ăsta! Nu se merită să-ți dai jos mustăcioara pentru o femeie! NU SE MERITĂ!

Răspuns utilizator avertizat
| Polaris a răspuns (pentru TuDorEL96):

Dă-l dracu' de vagin, nu se compară cu o mustăcioară strașnică și autentică.

Răspuns utilizator avertizat