| andrei a întrebat:

Ce parere aveti de baieti care se uita la o fata doar la sani si fund?

Răspuns Câştigător
| Iuli_1498 a răspuns:

Sunt niste cocalari nesimtiti. spun ca te plac pentru ceea ce esti dar de fapt se uita doar la fizicul tau.nu pun in joc sentimente si desigur ranesc respectivele fete.
E firesc sa isi doreasca sa aiba o partenera care arata bine dar e urat sa puna asta pe primul loc.sunt altele mult mai importante intr-o relatie cum ar fi bunatatea si increderea ce nu trebuie neglijate.

33 răspunsuri:
| Nane a răspuns:

Arata-mi mie un baiat care ia o fata cu suflet bun, care are 170 de kg si proasta bataoh go on

| liongirl a răspuns:

@Pingu :
Frumos comentariu, tipule! Aia a fost bună...rolling on the floor
@ andrei :
Sunt în totalitate de acord cu Alex şi cu Pingu. Ştii de ce? Pentru că în spatele feţei de "fetiţă" cuminte, fiecare fată se uită la băiat ca să vadă dacă e frumos, aşa că nu ştiu care e problema! Atâta timp cât chestia este reciprocă, nu ştiu ce trebuie să mai zic, pe bune acum, să fim serioşi...oh go on
Bye!laughing
kiss

| clofu a răspuns:

Eheheheheeehee hee)