| andrei a întrebat:

Ce parere aveti de baieti care se uita la o fata doar la sani si fund?

Răspuns Câştigător
| Iuli_1498 a răspuns:

Sunt niste cocalari nesimtiti. spun ca te plac pentru ceea ce esti dar de fapt se uita doar la fizicul tau.nu pun in joc sentimente si desigur ranesc respectivele fete.
E firesc sa isi doreasca sa aiba o partenera care arata bine dar e urat sa puna asta pe primul loc.sunt altele mult mai importante intr-o relatie cum ar fi bunatatea si increderea ce nu trebuie neglijate.

33 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ca nu stiu sa iubeasca si nu vor putea niciodata sa fie trup si suflet pentru partenera. Cei care se uita doar la asta sunt genul de baieti carora nu le pasa de cine esti si cum gandesti, doar de cum arati. Sunt genul de baieti care abia asteapta sa zica : O vezi pe bunaciunea aia, am avut-o la pat. Superficiali. E tot ce pot spune.

| Zenithf a răspuns:

Daca zici doar, intelegi doar? Ce parere sa am, proasta. Mi se intampla sa ma uit la sani si fund, dar nu sunt impresionat doar de atata.

| Razvan a răspuns:

Pai se uita si ei la ce nu are prietena lordevil

| Barajag a răspuns:

Bine ca au ochi sa se uite la ce este mai bun pentru ei, sunt si ei micilaughing

| Hombre a răspuns:

Pai la ce vreti sa ne uitam scumpelor la stele, sa astiti si voi ca primul lucru la care se uita un barbat este aspectul fizic, apoi anumite particularitati, daca este si inteligenta totul e ok.Nu aveti sa intalniti nicio data un barbat care sa se indragosteasca de inteligenta unei femei, asa ca nu fiti carcotase, asta este natura umana. Spre deosebire de celelalta specii omul este singura care face sex de placere, restul ciclual numai pentru procreare. Apoi voi la ce va uitati la barbati, ca mai nou am observat ca va uitati mai mult la contul bancar.@chica si ma rog la ce vrei sa ne uitam in interior la stomac, la intestinu' gros. Draga pai o femeie fara tate fara c*r e doar o teava de tun.

Răspuns utilizator avertizat
| alissu a răspuns:

Clar nu o parere buna!

| foxi a răspuns:

Normala! N-o sa se uite la creier!

| ancutsa410 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeazalaughing[[oricarui baiat ii place sa privesca, si de ce nu? sa atinga?hee hee]]
as accepta o relatie cu un astfel de baiat atata timp cat se uita doar la fundul meu si la sanii mei, si ma iubeste si pentru ceea ce sunthappy

| liongirl a răspuns:

@Pingu :
Frumos comentariu, tipule! Aia a fost bună...rolling on the floor
@ andrei :
Sunt în totalitate de acord cu Alex şi cu Pingu. Ştii de ce? Pentru că în spatele feţei de "fetiţă" cuminte, fiecare fată se uită la băiat ca să vadă dacă e frumos, aşa că nu ştiu care e problema! Atâta timp cât chestia este reciprocă, nu ştiu ce trebuie să mai zic, pe bune acum, să fim serioşi...oh go on
Bye!laughing
kiss

| DoodyAlexx a răspuns:

Pai in majoritatea cazurilor, inainte sa avem o relatie serioasa cu acea fata(daca vom avea), cred ca toti baietii analizeaza intai prada laughing big grin, asa suntem noi thinking

| DoodyAlexx a răspuns:

@chicka Din raspunsul tau cred ca tocmai ai suferit o despartire si imi pare rau, stiu ca nu e placut, dar nu toti baietii is cum ai zis tu, dar mai sunt si din astiahee hee big grin

| Anamaria_7214 a răspuns:

Fustangiu. doritor de o relatie de o seara sau de o tipa care sa-l faca sa se simta invidiat cand iese pe stradachatterbox

| AlexSadik a răspuns:

laughing Tu esti baiat sau ce esti? normal ca este BINE sa ne uitam, ba din contra cei care nu se uita au probleme (sunt ghei sau cine stie sunt orbi) Face parte din corpul nostru este ca un fel de simt atat timp cat nu pui mana ai dreptul sa te uiti. Eu ma s uita si cu o fata langa mine daca nu i comvine sa si caute un orb parerea mea

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

@chicka Noi nu foo... suflete. Oricum eu ma uit prima data la ochi, par, unghii, apoi la ce are in cap, sani, fund, etc. Dupa calcule cu radical din delta aflu mai multe.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Hmmthinking E ceva normal la baietioh go on Toti cred ca fac asta.

| Mony a răspuns:

Prefer baietii care te plac asa cum estihappy nu dupa ficiz, poate o fata arata rau pe dinauntru da poate e mai frumoasa pe dinauntruhappy

apoi amu in lumea de azi n-avem ce facesad asta esad

| chicka a răspuns:

Mie mi-se pare ca sunt niste nesimtiti, tampiti si obsedati care nu se uita la cum e fata pe dinauntru ci ii intereseaza doar fizicul.deci is niste *****

| cuore a răspuns:

Curvar se numeste si nu are tratament.Pe unu de asta nu il intereseaza ochii, sufletul, fata, parul, adica exact ce conteaza.

| ady1o a răspuns:

La ce sa ne uitam?

| Azul a răspuns:

Inseamna ca acel baiat nu o place pe fata cu adevarat. Ar trebui sa se gandeasca la suflet si personalitate, nu numai la fizic. Este adevarat si la fizic, dar nu numai.
Nu sunt niste baieti care stiu sa aprecieze aceia care fac acest
lucru.

| clofu a răspuns:

Eheheheheeehee hee)

| Nane a răspuns:

Arata-mi mie un baiat care ia o fata cu suflet bun, care are 170 de kg si proasta bataoh go on

| georgy7165 a răspuns:

Nu am o parere buna. dar in ziua de azi majoritatea baietilor se uita la aceste lucruri cand vad o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fustangii! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbati adevarati care stiu ce vorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca le e foame.

| Ioana2518 a răspuns:

Obsedat si.

| anna7_4794 a răspuns:

Superficiali.