| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de iubiții care vin târziu de la grătar, bere cu băieții? (gen 2/3/4 dimineața,. 1 data pe luna gen)

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca e doar iubit, nici o problema.
Daca e sot si iubit, e discutabil, pentru ca ar trebui sa te ia cu el.

| mgtow a răspuns:

Lipsa de seriozitate, numai golanii stau la baut pana la ore tarzii

| Drimmero a răspuns:

Ceva foarte normal, atata timp cat exista comunicare si iti demonstreaza ca n-ai de ce sa-ti faci griji.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi se par normali

| Plato a răspuns:

O data pe luna mi se pare ca e de bun-simt, nu ar trebui sa te deranjeze treaba asta. Nici o data pe saptamana nu ar fi chiar o crima, respectivul e chiar simtit. Astfel de situatii sunt grave cand e zilnic sau tot la 2/3 zile.

| Endoryus a răspuns:

Omu trebuie sa se mai si distreze. O data pe luna nu cred ca e mare nenorocire mondiala. Mai bine decat sa stai ca fraierul in casa sa iti plangi de mila.

| Yurisa a răspuns:

Boys will be boys

| Eduard619 a răspuns:

Nu mi se pare nimic in neregula cu asta, atat timp cat vorbeste si-ti raspunde ori de cate ori il suni omul are dreptul sa se si distreze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa am o anumită părere doar pe baza faptului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niste prieteni de gascã, cu atât mai mult daca e o datã pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa fie in pijamalute la ora 22 in fiecare seara? Omul mai trebuie sa se si distreze, sa stea cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre ei foarte bună
despre alea care cred că e anormal, foarte proastă

| leapșa a răspuns:

Bine ca nu e zilnicwinking

| gabriielaaa a răspuns:

Atât timp cât stii unde e si vorbiți cunoști prieteni lui si cred că mai iesi si tu cu fetele si stai. El iese o dată si bine.