cami
| cami a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii din zodia taur? cum se comporta cu voi, dar cu cei din jur? ast rasp din partea fetelor care au/avut iubitii in zodia asta si nu numai.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Parerea mea este ca depinde cu cine - sunt compatibilitati si incopatibilitati. Cei din zodia taur sunt un semn de pamant, ca si Capricornul si Fecioara - au relatii bune cu aceste semne, privind viata pragmatic si realist. Eu am prieteni si fete si baieti din aceasta zodie. Sunt niste oameni deosebiti si muncitori. Compatibilitati si cum e zodia in general poti sa afli daca te uiti la adresa de mai jos
http://www.zodiace.ro/zodiac_european/taur.html
Vezi mai multe si poti intra sa iti calculezi compatibilitatea la adresa
http://www.zodiace.ro/

4 răspunsuri:
| N538961518 a răspuns:

Si eu sunt taur... dar e doar zodiac...aberatii.Nu poti stii cum te vei intelege cu un om dupa zodii, zodiacul e ceva gen aia cu spiritismul...cica...Buhuuu vad un barbat... Da e tata a murit acum 2 ani! zice ceva de bani... aaa da avea datorii pe care i le-am platit eu...intelegeti voi unde bat? big grin porcarii...hai sa lasam misticismul asta la o parte si sa fim realisti...in loc de compatibilitatea zodiilor sa avem compatibilitatea comportamentelor sau eu stiu cv psihologic real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taurii sunt persoane placute rationale, dar care pot fi si nebune:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt timizi uneori,,, si au tendinta d a jigni uneori fara sa isi dea seama,, si nu intentionat,,, sunt foarte draguti si atenti,,, se ataseaza destul d repede d o persoanaaa,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se comporta perfect, atata timp cat meriti. se pricephee hee