| AndutzaAndu a întrebat:

Voi ce parere aveti despre zodia taur?

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Mi se pare una dintre cele mai "pline de personalitate". Eu cel putin asa... percep. Gurmand, familist, strangator, muncitor (uneori excesiv de.), aproape de natura, iubeste arta si culorile armonizate, sociabil, teritorialist. semn de pamant. Parti rele: incapatanare, gelozie, bunatate transformata de unii in "prosteala", cateodata prea... comod, static. Singurul sfat: niciodata nu rani (vorbe sau fizic) in mod exagerat un taur; s-ar putea sa nu mai apuci sa spui "stii. scuze. imi pare rau" devil
Toate astea ti le-am dat "din casa" unde suntem doi tauriwinking Mi-am dorit ca si Jr sa iasa tot Taur dar... nu a fost dupa cum am calculat eu rolling on the floor

17 răspunsuri:
| User a răspuns:

Super, super, super. Sunt mai mult ca perfectilaughing
Glumesc. Sunt taur asa ca nu ma pot autocaracterizatongue

| AndutzaAndu explică:

@iNgErAsH[:X] : poftim? eu nu am fost niciodata egoista, dimpotriva, intotdeauna i-am ajutat pe toti, si cand aveam eu nevoie de ajutor, pauza.Si orgolioasa da, sunt orgolioasa tongue.
@ExpertHost : ai foarte mare dreptatewinking.

| ExpertHost a răspuns:

Raspund pentru Ingerash (parca asa era): EGOISTI? ai zis EGOISTI? Insemna ca nu stii ce inseamna sau ca asa ai perceput. In afara de Capricorn, nu stiu ce alta zodie este mai altruista decat Taurul. Nu am citit carti sau horoscoape, eu iti spun dupa cum ma stiu pe mine, si pe altii din "gasca mea de tauri". Taurul este atat de altruist incat s-ar vinde si pe el ca sa te ajute si toti cei de aici iti pot spune asta. De multe ori mi-am dat palme tocmai din cauza asta, pentru ca m-am lasat pe mine in curu` gol, ca sa ajut pe altul care era la anaghie si apoi. lula recunostinta sau "reply".
Punctul 2. Taurii nu se cred perfecti, chiar sunt! (jk)
Punctul 3. Orgoliosi = raspuns corect si tocmai de-asta am zis in rapsunsul meu de la inceput ca "niciodata sa nu ranesti (jignesti) grav sau in mod repetat un Taur ". Eu te las sa ma injuri, sa iti bagi si sa iti scoti (legat de mine, nu de "lumea mea [familie]") dar daca ti-am zis odata sa taci si tu ii dai inainte; am inghitit si ti-am zis si a doua oara sa te potolesti dar tu esti "miez", crede-ma ca a 3-a oara nu mai apuci sa realizezi ce ti se intampla; simti un gust bizar in gura si te intrebi de ce e lumea intoarsa invers rolling on the floor.
LE (later edit): nu confunda "strangator" cu "egoist". Taurul merge pe principiul "daca am /detin inseamna ca totul e ok" si daca este strangator, este pentru a-si asigura confortul nu pentru ziua de maine, ci pentru toata luna viitoare. Pentru un Taur, EU= Eu + familia mea. E mai familist decat poti crede, chiar daca uneori, din dependenta de adrenalina, mai face abstractie de familiewinking

| →s ♥ ą← a răspuns:

Eu sunt SCORPION:X.fostul meu prieten era taur.si era foarte de treaba;)! Mai multe poti afla pe http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-taur.php!

| cristina4love a răspuns:

Eu sunt zodia taur.Toate persoanele pe care le-am intalnit in aceasta zodie(vara mea, matusa mea, colega mea de clasa, inca o colega de liceu si o cunostinta) toate firi incapatanate care daca doresc un lucru il obtin cu orice pret.Mai pot spune ca in momentul cand mi se pune o idee in cap nimeni nu ma face sa`mi schimb parereahappy. Dar sunt firi placute si sociabile. Cel putin eu vorbesc cu toata lumeahappy. Te pup:*

| eugenl a răspuns:

Eu sunt taur...dar cu incapatanarea nu-s chiar asa, mai amanlaughing

| AndutzaAndu explică (pentru eugenl):

Atunci e bine, mie în ultimul timp mi s-a mai spus că sunt foarte încăpățânată. laughing

| eugenl a răspuns (pentru AndutzaAndu):

Si mie cateodata...big grintongue

| AndutzaAndu explică (pentru eugenl):

E bineeee atunci. laughing devil

| Aly_8868 a răspuns:

Tatal meu este taur:este mai nervos cateodata este foarte dragut cu copii pana la 18 anihappy dar nu prea este incapatanat cum spun ceilalti.

| Babushka a răspuns:

Eu am am ascendent in taur pot spune ca sunt cele mai incapatanate din zodiac, au un mod de a se lalai dabia se misca... le place sa piearda timpul...

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Eu sunt taurbig grin
pai, principalul defect este "incapatanarea"
calitatile sa ti le spuna altcineva

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal. Tatal meu e in zodia taur.Si parerea mea e ca taurii sunt incapatinati, egoisti si mai ales orgoliosi, se cred perfecti, etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt taur, pai ce sa iti zic. incapatanata rau de tot, materialista, am ascendentul in balanta, desi am inclinari catre arta., sunt sensibila dar nu rau, si nu imi place sa arat asta (si nici sentimentele nu le arat asa de usorhee hee)am o imaginatie bogata...(au, cate nu imi inchipuirolling on the floorrolling on the floor) ar fi cam multe, deci cauta pe google mai dedaliatwinking.

| iulyxa a răspuns:

Buna! si eu sunt in zodia taurhappy. persoanele care sunt in aceasta zodie sunt incapatanate dar spun eu ca stiu sa se faca si placute

| celmairau10 a răspuns:

Este zodia care mi se potriveste happy. si poate incapatanarea este o calitate

| pupantonia a răspuns:

Eu sunt taur, si eu am un suflet mare, deci am o parere buna.