| cipp94 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia taur?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Doar n-o să zic ceva rău despre zodia mea, nu? Nici nu mă apuc să scriu - cea mai c00l zodie. laughing

Până la urmă ce contează zodia?

| carminaburana43 a răspuns:

Sunt extrem de incapatinati dar cinstiti si sinceri.Foarte romantici.

| DennyxD a răspuns:

Pai si eu sunt zodia taur, si sunt foarte multumita de zodia mea.Sunt destul de incapatanata,uneori chiar si ironica,cam perfectionista,prietenoasa,sincera, convingatoare, nerabdatoare etc.

Fundita?happy

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Pai eu sunt zodia taur si imi place ff mult
Am o parere buna dc nu as aveabig grin
Uh ce parere ai?

| Inkheart a răspuns:

Nu sunt castrati ca boii.

| Inkheart a răspuns:

@denisik97. Din ce ai spus, zodia taur seamana foarte mult cu gemeni. Bine, sunt si consecutive, mie unul imi place gemeni (eu), dar sunt cam timizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se rupeeee de zodii. Ce conteaza?