| anyra_4813 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Sunt de durata?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Doar cele care au o anumita motivatie sunt de durata ( motivatia poate, sau nu poate fi identica ambelor parti! )--- uneori, chiar daca motivatia ambilor nu este identica, relatia la distanta se finalizeaza printr-o casatorie!--- si, tot uneori, casatoria poate rezista probei timpului!

9 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Aceiasi intrebare ma framanta si pe mine. N-am mai avut pana acum si tare ma tem ca n-am sa fac fata!

| Arthur a răspuns:

Din păcate nu. La ce-ţi foloseşte să ştii că o prajiturică te aşteaptă într-o cofetărie oarecare din Australia. Poate te gândeşti că vei ajunge vreodată acolo, dar dacă între timp se strică sau o ia altcineva?

| Psihiatra a răspuns:

De multe ori esueaza. apare dorul de cel drag si nevoia de o fiinta draga langa tine, iar asta poate duce la despartire.Sunt si cazuri fericite in cere tin.

| mihaibrasov a răspuns:

Nu cred deloc in asa ceva. Totusi poate ca e posibil daca relatia a existat ca una normala pentru mai mult timp si, apoi, temporar (repet, temporar) au trebuit sa se desparta (ca locatie).
Altfel, un proverb romanesc zice bine : "Ochii care nu se vad se uita".

| erik a răspuns:

Da, sunt de durata...scurta.

| Petronela a răspuns:

Nu

| TuchleiMihai a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dureaza pana dupa al doilea al treilea f... i. dupa aia gata.asa a fost la mine.

| angello17 a răspuns:

Daca va iubiti de ce nu...