| Betty18 a întrebat:

Ce parere aveti despre unguroaicele din Romania? Fizic nu mi se par atat de atractive(e doar parerea mea, sa nu se simta nimeni jignit) poate ca mai sunt si exceptii nah.Rog maghiarii de sex feminin si masculin sa nu raspunda la aceasta intrebare. Inca ceva nu vreau sa se ajunga la certuri pe teme istorice la aceasta intrebare in ceea ce priveste Romania si locul pe care il ocupa ungurii in tara! Romani de unguri in general ce credeti?laughing

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

Si ungurii sunt oameni, unii mai idioti, alti oameni de treaba. Ca si romanii de altfel.

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Se zice ca au portile inalte, la case .....asta asa ca sa nu vada romanul in curtea altuia!

| Betty18 explică (pentru fabiola):

Spuse unguroaica... happy

| fabiola a răspuns (pentru Betty18):

Chiar nu sunt, in plus locuiesc Ploiesti de 35 de ani!

| AtateaConditii a răspuns:

Si eu ma trag dintr-un soi de unguri doar din partea mamei si nu am cunoscut unguri. Aspectu fizic nu tine de rasa, eu nu as putea cunoaste doua persoane de etnie diferite dupa aspect.

| eurynomus a răspuns:

Stiu ca in general unguroaicele sunt mati taraturi care dau pasarica la toata lumea big grin

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu mi se pare imic deosebit la ele doar ca vorbesc intr+un fel mai ciudat si par mai intepate si mai navalnice

| leftside a răspuns:

Esti unguroaica si vrei pareri, pentru a te evalua? sau cum? raised eyebrows

| Betty18 explică (pentru leftside):

Nu! eram doar curioasa;-S