| tu esti originalul nu copia a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarea fata:inalta 1:71, bruneta, parul scurt, greutatea 53 de kg si garderoba ei este doar pantaloni negri si bluze elegante, ii place sa se imbrace numai elegant, nu poarta fuste niciodata, nu merge la disco, se distreaza doar prin jurul jurul prietenilor ei in locuri ferite, si nu e stil emo pentru ca nu ii place? >asta sunt eu si vreau sa aflu parerea voastra

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi se pare normal ca o femeie sa stie sa se imbrace potrivit. Sunt momente in care o tinuta eleganta e potrivita, dar sunt momente in care e caraghioasa. E pacat sa nu te bucuri de o drumetie sau de o dimineata de sport.

| buburuzAndreea a răspuns:

E clar ca ai mult curaj si ca nu iti pasa ce cred ceilalti despre tine. Ai personalitate puternica si nu te lasi influentata de trenduri sau instinctul ala de turma. Iti place sa te imbraci elegant si simplu. Cred ca asta inseamna ca mereu ai fost mai matura pentru varsta ta, ca esti practica si serioasa, esti o persoana de incredere. Iti place stabilitatea, eviti sa incerci lucruri noi, pentru ca probabil iti dau un sentimennt de usoara nesiguranta. Nu iti plac locurile aglomerate si distractiile zgomotoase pentru ca esti, sau ai fost putin timida cand erai mai mica. Esti introvertita, dar iti poti face prieteni. Relatiile tale de prietenie sunt profunde si serioase, esti unul dintre amicii aia care iti sunt mereu alaturi, gata sa se arunce in foc pentru cineva la care tii si astepti acelasi lucru de la prietenii tai. Cred ca nu porti fuste nu pentru ca nu esti feminina, pentru ca ai feminitate in gesturi, dar nu te simti confortabil asa. Cu siguranta ai un corp frumos, esti inalta si slabuta, ai putea sa te imbraci cu orice. Nu e rau ca esti asa, sunt sigura ca tu esti fericita. Daca ai in jurul tau persoane care sa te inteleaga si sa te accepte asa cum esti, atunci e perfect. Totusi, nu te poti bucura pe deplin de viata daca nu experimentezi putin. Incerca lucruri noi din cand in cand, asa, doar de dragul aventurii, ca sa fii sigura ca nu ratezi nicio experienta care ar putea sa-ti placa.
Nu stiu daca am nimerit-o, am incercat sa-mi fac o imagine despre tine pornind de la detaliile pe care ni le-ai dat. Daca te-am inteles gresit sa ma anunti, sunt curioasa cum esti de fapt. big grin

| anonimmmmm a răspuns:

Cred ca esti foarte foarte ok, mereu mi-au placut fetele mai elegante, eu niciodata nu am purtat ceva elegant, abia anul asta cind mi-a luat prietenul meu o pereche de pantofi cu toc, care ii placeau tare si m-a obligat sa ii port, cit despre disco, nici eu nu ies, in general, nici in oras, foarte foarte rar pot sa ies sa beau un suc, si asta doar cu prietenul meu, Bravo tie, cred ca ai un corp f frumos

| hasegawa a răspuns:

Vrei sa iesi in evidenta, nu sti cum sau inca nu ai ajuns la numarul maxim de admiratori.Sincer nu vrem poze cu tine, degeaba te descrii cum esti daca nu ne-ai spus cate clase ai...insa dupa parerea mea nu prea multe sau mintea ti-a ramas nedezvoltata. Ti-au murit cumva laudatorii? Nu vreau sa fiu rea insa cei care ti-au raspuns au facut-o din politete si nu pentru felul in care arati.
Lauda de sine nu miroase a bine.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Da-mi si o poza cu tine si esti perfecta.asa, dupa cum te descri esti draguta

| Klara a răspuns:

Dragutza... dar lasa-ti parul lungstraight face

| kanibala a răspuns:

Pai...winkingesti draguta!
si de obicei cele emo au parul lung deci...
kisstrebuie sa recunosc esti mult mult mai diferita decat minelaughing
kissmereu mi-a placut acest stilwinking

| Tabii. a răspuns:

Am o parere buna despre tine si ai norocul ca esti inalta si slaba si e bine ca te imbraci elegant, dar ai putea sa incerci sa experimentezi si referitor la discoteca nici eu nu merg.happy

| natalia_2288 a răspuns:

Sincer sa fiu ca am o parere buna astfel de tipuri de fete, adica se observa ca esti educata bine si nu esti distrabalata sa umble pe la disco, sa fumezi, sa beai si sa te drogezi cum o fac majoritate de fete.Esti o fata super macar ca nu prea te cunosc dar stiuca e asa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vreau de sotie

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianIoan a răspuns:

Vreau si eu o pozica