| Dobres a întrebat:

Aa. salut TPU?
Uitati cu ce va deranjez. am si eu nevoie de ceva. poate o sa sune stupid dar vreau sa imi vopsesc parul, numai ca nu stiu ce culoare sa il fac.
Sun baiat, ochi negri,par negru (desi nu cred ca mai conteaza asta daca vr sa il vopsesc), sunt putin brunet, port ochelari in stil ray band. adica putin mai mari la rama..asa cum era o data moda acuma 1 an parca.
Imi place sa fiu mai misterios, sunt si putin emo. nu am piercing-uri..Am un stil mai..clasic asa? imi place sa port paltoane lungi, sa fiu 50% elegant si 50% mai sic asa.
Sunt tuns in parti scurt iar sus am parul mare.
In fine, ceea ce vreau de la voi este sa ma ajutati cu o culoare a parului care poate sa mi se potriveasca, si eventual, daca culoare parului cere o noua freza sunt deschis la orice posibilitate, chiar si la a-mi schimba garderoba.
Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti blond.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopsestete bondd. Blonzii cu ochii negrii sunt cei mai sexyyy! Si plus ca ti s-ar potrivi culoarea, dar nu un bond strident, unul mai spalacit

| Dobres explică (pentru anonim_4396):

Esti sigura? thinking blond in cap, brunet la fata si cu ochi negri? :S