| DeNySoOk a întrebat:

Ce pot face daca m-am certat cu o prietena (in afara sa imi cer scuze)?

Răspuns Câştigător
| OpenYourEyes a răspuns:

Este necesar sa iti ceri scuze fata de o persoana creia i-ai gresit si totodata sa iti exprimi gandurile sincere.Sigur acea persoana ar aprecia.Nu trebuie sa faci lucruri grozave ca sa ii recastigi prietenia.Cred ca fiecare persoana ar aprecia sinceritatea mai mult decat niste lucruri superficile sau inspirate de altcineva.

Bafta! :*

9 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Asteapta o zi, doua, trei sa se mai limpezeasca apele.

| hummer24 a răspuns:

Habar nu am da da-mi id_ul ei sa ma combin cu ea happy

| Kámέℓíá a răspuns:

Heylove struck.iti dau eu niste sfaturi.
daca te-ai certat cu ea.incerci sa-ti ceri scuze si daca nu accepta.incearca sa fii si tu indiferenta.las-o pe ea. daca peste catva timp nu vine la tine sa vb cu tine incearca sa vb cu ea pe mess si incearca sa-i vorbesti succeslove struck... funda?love struck:*:*:*

| ali98na a răspuns:

Fai un cadou

| Mayar a răspuns:

Sa ii faci o vizita neasteptata si sa ii dai ceva flori, si ceva ce stii ca si-a dorit de mult: lac de unghii rosu, intaritor de ungii, creion de ochi, etc! Bafta

| Visionfree a răspuns:

Sa iti gasesti alte prietene sau sa astepti sa se bage ea in seama, se va intampla, eventual.

| ANAANAklhnkln a răspuns:

Depinde de ce v-eti certat... oricum cred ca ar trebui sa vorbiti deschis despre problema, daca e vina ta ii spui ca iti pare rau, se mai intampla sa gresim, si dup'aia o iei in bratelove struck e simpluwinking
funda?

| DeNySoOk explică:

Ms la toti!

| AnaMaryNicol a răspuns:

Nu conteaza a cui este vina tu doar du'te la ea ia'o de manuta si aclarati lucruriile scurt si la obiect. Daca iti este prietena adevarata iti v'a zambii si iti v'a spune cu ce ai gresit si tu bineinteles ai face bine sa nu mai repeti greseala. Bafta!