| ramona420134 a întrebat:

Deci m-am certat cu o prietena si e vina ei adica ea a inceput iar eu nu stiu ce sa fac sa imi cer eu scuze sau nu

Răspuns Câştigător
| Linna a răspuns:

Explica`i ca ar trebui sa`si ceara scuze.ptr ca ea a inceput totul. Spune`i ca, cu scuzele nu omoara omu' ba chiar il face mai bunhappy Explica`i lucrurile astea. ceva de genul : eu imi cer scuze, dar acum cere`ti sh uhhappy.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu de ce v-ati certat dar iti zic ca e o prostie.Nu exista certuri grave exista doar oameni orgoliosi.Asa ca impacati-va.Nu conteaza cine face pasul spre impacare.Doar impacati-vawinking

| Crisu a răspuns:

De ce sa iti ceri scuze? Pt. ce mai exact? Daca e vina ei care e faza?laughing crede'ma ca in viata o sa realizezi cine iti e prieten, si nu'tsi cere tu scuze ca daca ea a gresit de data asta o sa greseasca si alta data

| BubuLina999 a răspuns:

Eu zic sa iti ceri tu scuze ca pana la urma cel mai destept cedeaza. lasa tu de la tine si ai sa vezi ca totul o sa fie bine.

| perro12 a răspuns:

Daca iti ceri tu scuze, atunci ii dai de inteles ca ea nu a gresit cu nimic, insa poti salva prietenia.Insa daca astepti sa-si ceara ea scuze si nu o face atunci se poate sa destramati prietenia dintre voihappy.

HF

| ramona420134 explică:

Linnna mersi mult pentru raspuns

| ramona420134 explică:

Da dar nu stiti ce mi-a facut : mi-a desfacut fermoarul la corset si era sa-mi cada corsetul deci cine isi cere scuze