| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac daca eu plac un baiat si un baiat mi-a zis ca si el ma place si nu stiu cum sa reactionez in fata lui la scoala si doamna noastra invatatoare spune bla bla bla despre nu stiu ce despre a place de cineva si am 11 ani.Ar trebui sa ii spun ca il plac sau sa astept momentul potrivit pana sa-mi zica el?

4 răspunsuri:
| zoeyangel a răspuns:

Pai daca el deja ti-s zis ca te place de ce nu ii zici si u si dupa vezi cum reactioneazaasa ca daca merge veti fi impreunahappy

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Dacă îl placi cu adevărat poți să îi spui tu. Doar dacă ești sigură că relația voastra va funcționa oh go on. Succes.

| JustCosmin a răspuns:

laughing Ce se mai maturizeaza unele bai dom'le. Stii tu ce e aia iubire la 11 ani? laughing Nu mai pot de ras. Mai lasa naibii telenovelele.

| mikos123321 a răspuns:

El ar trebui sa faca primul pas ca doar el este baiatul, nu?