| anonim_4396 a întrebat:

Ce prieten ai prefera, un Einstein morocănos sau un prieten obisnuit care se comporta frumos cu tine?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Un prieten obisnuit care se comporta frumos cu mine, iar eu sa ofer acelasi lucru.

60 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

În cazul asta m-ai ales pe mine.winking

Pai daca m-ai ales, te-am ales involuntar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pati2500c):

Bine ai venit in Comunitatea noastra TPU de prieteni morocănoși big grin Sper sa nu devii si tu unul.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai picat la cutiuta misterelor laughing happy.

| Pati2500c a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing nu mi plac morocanosii deci nu voi deveni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un Einstein morocanos, care ma respecta doar pe mine (si alti cativa oameni misto).

| Evaluator a răspuns:

A doua varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Conform teoriei relativitatii, situatia e relativa în cazul unui morocănos
Deci, vorbim de o persoana relativ morocanoasa, ceea ce nu va schimba cu nimic situatia în cazul tau.
Joac-o p-asta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Evaluator):

Îți doresc sa fii întotdeauna înconjurat de astfel de prieteni.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vorbesc de teorie. Am prieteni cu care altii nu pot schimba o vorba, de aroganti/morocanosi ce sunt.
Daca ar fi asa cu mine, nu am mai fi prieteni.

| gemeni6226 a răspuns:

Indiferent de ar fi morocanos sau nu daca m-ar iubi i-as accepta toanele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Înseamna ca nu am înțeles eu bine de la început. CORECT.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Nu stiu, un morocănos poate fi atat de nesuferit ca nici nu te mai gandesti daca el te iubeste sau nu.Chiar prin definitie morocănia este ura/rautate, si cum ura e antonim pentru iubire, se elimina cu totul din ecuatie.

| mgtow a răspuns:

Einstein imi convine. As invata chimie de la el apoi ajung prin america sa produc focoase nucleare pe bani frumosi

| FrostpunkLover a răspuns:

Un prieten obisnuit, gandul ca as fi prieten cu un al doilea Einstein ma inspaimanta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Buna strategie.Te folosesti de un morocanos, te prefaci ai fi prieten bun, îi accepti toate toanele, si dupa care tuleo în America rolling on the floor
Si, la sfarsit de tot, el descopera ca te-ai folosit de el, nu îți mai e prieten, dar, dar, ai ramas cu banii, ce dumnezeu. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FrostpunkLover):

Merge ca prieten la o adica ca sa sustragi de la el niste informatii importante, dar prieten nu merge deloc.

| J0B0MAT a răspuns:

Un Einstein morocănos poate fi foarte interesant. See The Big Bang Theory.

| Lucian4 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

laughing)))) da trage

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lucian4):

As trage, doar ca sunt sarac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Si în acelasi timp periculos ca o bombă cu ceas, sau poate pânâ la bombă descopera el ceva si ne scapa de un asa mare dezastru ca Big Bang.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

A,am confundat notiunea de morocanie cu notiunea de mofturos.Ai dreptate nu mi-as dori in viata un om negativ. Doamne pazeste si apara.

| Caporal4464 a răspuns:

A 2-a varianta.

| Jus7t a răspuns:

Unul obișnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un prieten frumos

| Sofer a răspuns:

Un prieten obișnuit. De asta as avea nevoie acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

E în regula, se mai întâmplă.winking

| laSoledad a răspuns (pentru J0B0MAT):

The Big Bang Theory, la fix! laughing vai, baiatul ala laughing

| Evaluator a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti multumesc!
Asemenea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Doar acum? De ce nu tot timpul? big grin

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa se întâmple asta măcar. Sa am un prieten tot timpul. big grin