| Anonim2857 a întrebat:

Ce relatie de rudenie am cu varul unchiului meu (prin alianta)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai nici o relatie de rudenie, desi teoretic se poate spune ca esti afin (ruda prin alianta) de gradul 7, daca este vorba de veri primari. Numai bine!

7 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Suna a incest... laughing

| gigel68 a răspuns:

Dupa ~1, 4 l de votka + medicamente am viziuni. dupa cum ai reactionat se adevereste. laughing

| gigel68 a răspuns:

@DouaPuncteIcs, de ce sa am grija? m-am exprimat gresit? sau iar am spus vreo prostie?

| BebeStrumf a răspuns:

Nici unahappy

| Anonim2857 explică:

Nea gigele, nu e niciun incest aici. laughing) Ce ti-a dat tie impresia asta?

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Stay Chill. Nici o relaţie de rudenie.; D
Baftă. (:

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Incestul nu este decât până la rudele de gradul 3, adică : fraţi, părinţi, bunici. Gigel68, ai grijă cum foloseşti cuvintele. (: