| Lesea01 a întrebat:

Ce sa faci cind sora mai mica nu te asculta?

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Încearcă să îi explici situaţia şi dacă va înţelege că face ceva greşit, te va asculta. Dacă nu, ignor-o şi cel mai probabil o să se potolească.

9 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Daca ai fi sora mai mica ai ascultao? Oameni pun intrebari inainte a se gandeasca invers.Pun pariu ca nici tu nu aia scultao daca ai fi mai mica.

| Alexandru98 a răspuns:

Trebuie să-i inspui respectul de mică
dacă nu faci asta acum
mai târziu chiar că nu te va mai asculta

| kx123 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci ca asa sunt fratii mai mici. Solutia ar fi sa nu o bagi in seama si sa fi mai intelegator cu ea.

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

O torturezi punand-o sa asculte Justin Bieber. Apoi sa vezi cum te asculta.

| oompaloompa a răspuns:

Secret

| NotoriousG a răspuns:

Ii vorbesti frumos, o mai intrebi "ce mai faci ce te joci " si cam atat. incearca sa nu ii dai atentie multa

| PushOn a răspuns:

Ardeo Dracu o ia! (asa fac eu) laughing