| Denisa_Delia_1988 a întrebat:

Ce sa-i cumpar surorii mele de Craciun? Avand in vedere ca are 17 ani si eu 12 ani.
Fara ceas!
Cea mai buna idee primeste funda :*

2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Mp3 sau un set de manichiura ori un cos cu dulciuri ( da un ochi aici: http://www.emag.ro/......-cadou-1/c cred ca este ok si un pulover sau, daca citeste, insa tare ma indoiesc in proportie de 99.7%, ii poti lua o carte ( cum ar fi `Sub aceeasi stea - John Green` sau `Endgame. Jocul final: Convocarea - James Frey, Nils Johnson-Shelton`). Bafta!

| Mihaela_Bella_1990 a răspuns:

Ar tina si de bugetul care il ai si de ce este pasionata.
Daca ii place sa se machieze cumparai: un creion de ochi su buze, un rimel, sau un set de machiaje.
Daca ii place muzica cumparai:
un set de casti mari (eu mi-am cumparat un set de casti mari la 50 de lei pe mov).
Daca ii plac bijuteriile cumparai:
o bratara suflata cu aur la care poti adauga multe pandantive( eu am una si cand merg in vacanta cumpar un pandantiv pentru ea), un colier cu initiala ei, o brosa cu initiala ei, o pereche de cercei cu initiala ei (eu am), un inel.
Daca ii plac hainele afla ce marime poarta si cumparai haine.
Si in cele din urma cel mai bine ar fi sa ii iei o geanta, cu acestea nu ai cum sa dai gres.
Sarbatori fericite!