| Marinescu_Andreea_1997 a întrebat:

Hi, TPU, ce cadou ii pot face de Craciun surorii mele, avand in vedere ca merge pe 13 ani?

Răspuns Câştigător
| numedeutilizator a răspuns:

Cumparai un pulover, o rochita, sau niste manusi colorate, o husa la telefon (daca are telefon) un breloc cu "cea mai buna sora", daca crezi ca o sa-i placa mai mult cumparai un set de luciu de buze cu diferite arome de fructe sau ce gasesti. happy sau ai putea un penar nou mai interesant. depinde ce suma ai. ti-am dat exemple si pentru oo suma mai mare si pentru una mai mica. sa gasesti ceva frumos happy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Fa o smecherie : roaga-o sa ii scrie o scrisoare mosului cu tot ce isi doreste de craciun si sa ti-o dai tie "sa o pui la posta" si asa o poti citi si afli exact ce isi doreste si vezi ce iti permiti sa ii iei.

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns:

Noi fetele ne dorim multe la 13 ani, dar poate o bluza, o esarfa sau niste bratari suna binee decat toate.Sau poti sa-i cauti o felicitare, sau un obiect de pus in casa, de decoratiune sau de pus pe un raft... cu texte de genu `Sora esti doar tu, si desigur nu spune nu` sau chestii care pune in evidenta relatia dintre voi ♥♥
Eu i-am luat surori mele mai mari, de 17 ani, un suport de lumanare, care scrie,`cea mai buna sora` iar pe spate : `o sora este o parte a copilariei pe care nu se va pierde niciodata` [Gen.]... Sper ca te-am ajutat, si vezi la ce pret gasesti.Eu l-am gasit la 20 lei in Busteni... si poate gasesti la 25-30 lei in Bucuresti ♥♥♥

| Anonimus900 a răspuns:

Pai poti face asa
1 Ii cumperi un colier ceva asa sa il poarte
2 Poti sa-i cumperi o haina frumoasa ceva pe care sa o poarte
3 Mai poti sa-i cumperi o felicitare impreuna cu un obiect de decor(bibelor, o staueta mica)
Sperc ca te-am ajutat