| Breakbudapestapraga a întrebat:

Buna TPU aș vrea să îi fac un cadou de Crăciun surorii mele, vreo idee?

1 răspuns:
| dydybla a răspuns:

Pai aici depinde de cati ani are sora ta si ce buget ai tu...in principiu daca are peste 14 ani cam asa ai putea sa ii iei ceva machiaje, gen o paleta cu niste farduri care crezi ca i s-ar potrivi sau niste rujuri lichide sau ce poarta ea, bijuterii, sau daca e mai mica poti sa ii iei nu stiu...un lantisor, sau ceva haine, ceva ce stii ca isi doreste, o poti inreba pe ea, gen printre alte intrebari ca sa nu isi dea seama ca vrei sa ii iei ceva