| Diascumpika a întrebat:

Ce sfaturi i-ati da mamei, sfaturi serioase?
Dar tatei?
Funda

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În general parintii dau sfaturi celor mai tineri, dar sunt si situatii cand poti primi sfaturi de la copii. Nu am dat acest raspuns pentru a fi de acord cu intrebarea pe care a lansato ''diascumpika''. Deci daca ei vin cu idei si sfaturi bune nu poti sa-i ignori din contra trebuie sa le dai dreptate in modul cel mai sincer, dar nu intr-un mod fals si ironic.

| Wihaela a răspuns:

In legatura cu... ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ai cui parinti te referi? de unde stii ca parintii respectivi au nevoie de sfatul nostru? tu n-ai vreo treaba mai serioasa de facut?