| geoox550 a întrebat:

Buna!
ce cadou ma sfatuiti sa ii cumpar mamei si tatei de Craciun?
ceva ieftin dar frumos, si sa se poate cumpara din orice oras.

la cele mai mmulte sfaturi dau FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

Mamei : cercei cu aspect de perla happy, un ceas, o esarfa.
tatei : un parfum de la Blue, un ceas (cam 25 de lei )...

da o raita prin magazine, uitate prin reviste si fa-ti mai intai o idee despre ce li s-ar putea potrivi personalitatii fiecaruiawinking

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Fi atenta Exista centre speciale unde se personalizeaza lucruri ia o poza cu voi 2 tu si mama ta si du'te acolo iti poate face o perna in forma de inimioara cu o poza de a voastra in mijloc IEFTIN SI FRUMOS... eu zic ca altceva nu este tongue bft big grin si craciun fericit big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Diploma(sau cana, carticica, calendar, etc) personalizata "cei mai buni parinti". Se cumpara de la magazinele acelea de cadouri funny!

| Jesse a răspuns:

Mama: un parfum /cosmetice/cercei de argint (daca poarta argit)/ sau personalizeaza-i un tricou, nu costa multwinking/esarfa
tata: un parfum/ o cravata / ceas/
Sau poti sa le cumperi 2 canite funny dar sa fie la fel in care sa-si bea cafeaua dimineata. Eu asta le-am cumparat anul trecut sh inca le mai au sh isi beau cafeaua si nici nu costa mult in jur de 20 25 de lei amandouawinking succes!