| AnaBubbles a întrebat:

Ce ziceti de hotelul Vega din Mamaia, daca cineva a fost spuneti-mi cat a costat.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Charger007 a răspuns:

Buna te pot ajuta eu, hotelu la care vrei tu sa te cazezi este unul destul de extravagant. Deci pe scurt daca doresti sa te inregistrezi pentru o cazare la acest hotel trebuie sa fii gata si pe masura sa scoti din buzunar peste 10 mil lejer. Plus ca este si privat cu 5 stele pe deasupra. Iti trebuie un buget destul de costisitor pentru 5 nopti de cazare. Daca esti pregatita ei te asteapta si cu oferte all inclusive am impresia. Succes. Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna. P.s: Sper sa nu te duci singura acolo, sa ai companiebig grin Funda?

1 răspuns:
| Mateut_Denisa_2000 a răspuns:

60 lei\ seara, mancarea este ok happy