| Artemisia a întrebat:

Cei care ati vazut Vampire Suck(parodia de la Twilight), cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| TwilightSaga4Ever a răspuns:

Am vazut-o! Foarte amuzanta merita sa te uiti!

13 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

O porcarie

| Aishaa a răspuns:

Am vazut-o de curand si mi-a placut foarte mult. Este foarte amuzanta si merita vazutawinking

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Ador twilight, si normal ca mi-a placut si parodialove struck
laughing

| LucianGabriel a răspuns:

Dar a vazut cineva si cealalta parodie...(cea +18)?

| thegreatgatsby a răspuns:

Super tare

| Black_Cherry a răspuns:

Desi sunt fana Twilight mi s-a parut amuzanta laughing)

| BlahxD a răspuns:

Funny, ahah xDD.

| Denii_9937 a răspuns:

Supeeer tarelaughing
f amuzanta love struck

| Mentosanaaa a răspuns:

Am ras o gramada...desi Twilight e un film bun...Si parodia e geniala laughing

Demon cu suflet de inger.

| alessa_3549 a răspuns:

Desi sunt un mare fan twilight trebuie sa recunosc ca parodia a fost destul de reusita si amuzanta

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Tare super super tare si funny merita vazut chestia e ca nu am vazut cateva min de la sfarsit dar putin de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea au exagerat`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e super filmul laughing
Acum l-am vazut si e foarte haios rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Am rad intruna