| Qwgjfwmx a întrebat:

Cine a vazut filmul Vampire Suck?

Răspuns Câştigător
| notmyname012 a răspuns:

Eu l-am vazut sh mi se pare ca e cea mai tare prodie. la inceput am fost cam suparata petru ca am crezut ca isi bat joc de film dar apoi am inteles ca aceasta parodie arata cat de apreciat si de popular este filmul. twilight the best:X:X:X

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu l-am vazut! E una din comediile mele favorite,parodii,whatever.E genial,pur si simplu, am ras cu lacrimi, e foarte amuzant.De la inceput m-a facut sa rad[de obicei eu rad pe la mijloc,final,de la inceput, e singurul care a reusit sa ma faca sa rad].Il recomand, e prea tare.

| LemonCandy a răspuns:

Tu. :] Nu e adevarat? ca altfel nu ai pune intrebarea laughing
numa' bine!winking

| LoStEyEs a răspuns:

Eu l-am vazut. Tare de tot, insa imi c-imi pare rau ca isi c-am bat putin joc de ei, si ii fac sa se simta prost~

| blajsb a răspuns:

L-am vazut

| TntMan a răspuns:

Am vazut sezonu 1 2 si primele doua facute de la sezonul 3