| TaLyDa a întrebat:

Multi dintre voi ati vazut Twilight Saga si The Vampire Suck...(parodia )
Si cred ca ati vazut si cei 300 de spartani si parodia intalnire cu spartani...
Eu ii rog pe cei care stiu parodii de genul acesta sa mi le spuna si mie care mai sunt...Adica o comedie bazata pe un film real...

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Tot o parodie pentru twilight e Breaking wind.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai te mai poti uita si la 30 days of paranormal activity with the dragon inside of the girl with the dragon tattoo, e un film parodie dupa mai multe filme dupa cum poti observa din numele filmului.

| sebby27 a răspuns:

Date Movie
Disaster Movie
Scary Movie /2/3/4/5
Epic Movie
The Starving Games