| printrestele a întrebat:

Chiar daca nu consider ca pe o sarbatoare nationala, nici intr-un caz religioasa, sau cum vreti voi sa-i ziceti, ziua de 23 februaire am apucat-o inca din scoala si ma rog sa admitem ca trebuie si noi sa felicitam pe cei care au facut serviciu militar asta vreau si eu sa fac, sa-l felicit pe prietenul meu, nu stiu de ce dar chiar nu stiu cum sa-l felicit, va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un mesaj dragut pentru el.Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Sarbatoresti Ziua Armatei Sovietice pe 23 februarie? Asta era pana in `89.

| MDenisee a răspuns:

Foarte frumos din partea ta, e de aprociat, de ce nu incerci sa il feliciti simplu si din inima?